REZIDENCE Prestige je reprezentativní luxusní rodinné sídlo navržené architektonicky v neoklasicistním stylu moderní městské vily. Svým komfortem, originalitou a výjimečností je zhmotněným snem o dokonalém bydlení a pohodlném životě. Nabídka obytného prostoru je více než velkorysá a dalece přesahuje běžné bytové potřeby. I přes svoji rozlehlost a majestátní vzhled působí REZIDENCE Prestige velice nápaditým a příjemným dojmem a lze ji proto elegantně umístit jak do městské zástavby, tak na parcelu ve volném přírodním prostoru. 

Na harmonii všech detailů a barevném ladění i kombinaci použitých vysoce kvalitních a hodnotných materiálů je poznat ruka zkušeného architekta. Každá místnost REZIDENCE Prestige je něčím zvláštní a zcela výjimečná. Originální architektura je doladěna k naprosté dokonalosti, přičemž podoba domu i vnitřní dispozice a vybavení jsou zcela variabilní a dávají každému majiteli naprostou svobodu realizovat své vlastní představy. Takřka nic není nemožné, stačí sdělit své tužby a architekti CANABA vdechnou přáním každého individuálního klienta život. Výsledkem bude originální, luxusní a prostorem oplývající dům, který do posledního detailu vyjádří životní styl a individualitu svého majitele.

Společnost CANABA působí na českém trhu již 25 let a v jejich domech našlo svůj nový domov již na 20 000 spokojených obyvatel. Novinka v nabídce REZIDENCE Prestige nastavuje nový etalon moderního komfortního bydlení a jistě si získá velkou pozornost všech zájemců o nadstandardní moderní a luxusní bydlení a to nejen na českém trhu. Pro velký zájem o rodinné domy CANABA i na západ od našich hranic byl nový projekt REZIDENCE Prestige připraven s ohledem na splnění vysokých nároků ze strany německých klientů, a to nejen co do moderní konstrukce a vybavení, ale především co do kvality provedení. Není bez zajímavosti, že společnost CANABA se chystá vstoupit na ten nejnáročnější evropský trh již v příštím roce.

Bližší informace k projektu: ing. Pavel Herclík, výkonný ředitel CANABA a.s., tel.: 602 495 871, herclik@canaba.cz

Text nevyjadřuje názor redakce