Praha, 27.2.2017 – Společnost NEINVER, druhý největší provozovatel outletových center v Evropě a špička na trhu ve Španělsku a Polsku, vstoupila do joint venture se společností The Prague Outlet za účelem správy centra Prague The Style Outlets a ohlásila za rok 2016 velmi pozitivní výsledky jak v tržbách, tak v návštěvnosti outletových center, která spravuje celkem v šesti evropských zemích. Outletová centra, z nichž většina působí pod značkou The Style Outlets nebo FACTORY, dosáhla celkových tržeb ve výši 1,183 miliard eur, což ve srovnání se stejným obdobím roku 2015 odpovídá navýšení o 10 %. Návštěvnost se zvýšila o 8 % na počet přes 50,2 milionu návštěvníků.

Prague The Style Outlets int

Exkluzivní outletové centrum Prague The Style Outlets představuje v České republice nový nákupní koncept a přináší na český trh nejvýznamnější obchodní značky. Finální přestavba centra je v plném proudu a díky inspirující architektuře a vhodné kombinaci úspěšných značek a vynikajících restaurací do něj bude vnesen ruch a atmosféra pražského Starého Města. Po dokončení se tak projekt stane luxusní nákupní a volnočasovou destinací nejen pro české  zákazníky,ale díky dobrému dopravnímu spojení s blízkým letištěm Václava Havla i silným lákadlem pro turisty.

Úspěch Prague The Style Outlets lze připsat manažerskému týmu a podpoře společnosti NEINVER, která je specialistou v investování, developmentu a asset-managementu. Díky tomuto partnerství vstoupil NEINVER na osmý evropský trh a již tak velmi úspěšný rok 2016 je navíc ve znamení meziročního růstu tržeb na každém z těchto trhů. Outletová centra NEINVER mají oporu v nájemnících té nejvyšší kvality, mezi nimiž můžeme jmenovat například značky Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Nike, Adidas, VF Group (například Timberland, Vans, Wrangler), Armani, Missoni, The Kooples, Harmont & Blaine, El Ganso. 

„Jsme nesmírně nadšeni ze změn, které v Prague The Style Outlets právě probíhají. Se společností NEINVER jsme úzce spolupracovali v průběhu celého našeho procesu plánování. Jejich solidní výsledky, které zaznamenáváme ve všech ostatních zemích, kde již aktivně působí, jsou pro nás potvrzením úspěšného manažerského modelu NEINVER, který vychází z odborných dovedností v oblasti správy majetku, jasných a dobře aplikovaných obchodních strategií a dokonalé znalosti trhu. Nemůžeme se dočkat toho, jak si budou návštěvníci Prague The Style Outlets užívat, a těšíme se na stejný úspěch, který již zažívají jiná centra provozovaná společností NEINVER,“ uvedl Martin Kubišta, předseda představenstva společnosti The Prague Outlet.

Carlos González, výkonný ředitel společnosti NEINVER, k tomu dodává: „NEINVER bude i nadále se značkami, které působí v našich centrech, spolupracovat na udržení trvalého růstu a zároveň na posílení naší pozice největšího evropského správce outletových center. Prague The Style Outlets se stává novou a důležitou součástí našeho portfolia a jsme přesvědčeni, že po svém otevření veřejnosti dosáhne stejně úspěšných výsledků, jako naše ostatní projekty.“

 

Pro více informací:                          

EV COMMUNICATIONS
Zita Vinšová – Managing Director
M.: +420 602 367 721
E.: vinsova@evcommunications.cz

NEINVER S.A.
Mariana Frade
T: +34 914902200
E: mfrade@neinver.com

 

O společnosti NEINVER

Společnost NEINVER, založená v roce 1969, je evropská realitní společnost zaměřená na řízení celého realitního cyklu svých projektů. Tato španělská společnost se specializuje na oblast realit a logistiky, od vývoje, přes pronájem a financování až po uvedení do provozu a vysoce specializované řízení širokého spektra realitních produktů. V posledních 18 letech společnost NEINVER vybudovala více než 1,5 milionu m² průmyslových budov ušitých na míru potřebám každého klienta.

Společnost NEINVER upevnila svou pozici na evropském realitním trhu řízením 21 obchodních center s 537 700 m2 prodejní plochy, 2 000 obchodními jednotkami a s více než 1 000 nejlepších lokálních i mezinárodních značek. Společnost má zastoupení ve Francii, Německu, Itálii, Polsku, Portugalsku, Španělsku, Holandsku a České republice.

Po více než 20 let je strategií růstu společnosti NEINVER specializace na outletová centra pod značkami The Style Outlets a FACTORY. V současné době NEINVER řídí 17 outletových center s 349 000 m2 hrubé pronajímatelné plochy a je jediným provozovatelem obchodních center, který rozvinul strategii tzv. „omni-channel“ s nabídkou plné integrace kamenných obchodů a online nakupování.

Jednou z hodnot společnosti NEINVER je obchodní činnost založená na principech udržitelného rozvoje a společenské odpovědnosti. Z tohoto důvodu je NEINVER první v tomto sektoru, kdo obdržel certifikát BREEAM za své outletové portfolio napříč Evropou.

www.neinver.com

 

Text nevyjadřuje názor redakce